Krakov - tipy na poznávací zájezdy do Polska

Krakov - 1. hlavní město Polska...

Krakov Po 560 let byl hlavním městem Polského království. Je bezesporu nejkrásnějším a také nejzajímavějším městem Polska. Po zásluze je nejčastěji navštěvovanou turistickou atrakcí země.
Krakov je skvěle dochované historické město. Jako jedno z mála polských velkých měst, možná snad i jako jediné, neutrpělo během 2. světové války vážnější škody. Staré město je zapsáno v UNESCO. Hlavní atrakci města je však rozsáhlý komplex královského hradu Wawel.
Historické centrum Staré Město je poměrně kompaktní a vše je tady docela po ruce. Uprostřed je rozlehlé hlavní náměstí, jedno z největších středověkých náměstí v Evropě.
Krakov je jedním z nejdůležitějších polských turistických center s cennými památkami z různých epoch. V Krakově se nachází více než 6 tisíc historických objektů.

Zájezdy se kterými můžete navštívit Krakov

Všechny poznávací zájezdy od CK SLAN tour naleznete na
poznavaci-zajezdy.slantour.cz

Krakow -

Krakov

Krakov - klenot mezi polskými městy. Navštívíte Královský zámek Wawel, židovskou čtvrť Kazimierz, čeká vás solný důl Vělička, Kalwaria Zębrzydowska i kouzelná příroda Ojcowského NP.
Termín: 26.09.2019 - 29.09.2019     Cena od: 5190 Kč
Rožnov-pod-Radhoštěm -

Léto v Beskydech

Náš týdenní program v regionu Moravsko-slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku - turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.
Termín: 10.08.2020 - 16.08.2020     Cena od: 7990 Kč