Lázně a lázeňské pobyty

Mariánské Lázně - kolonáda

Trend v lázeňství se v poslední době hodně mění. Do lázní dnes nejezdí lidé jen za účelem léčby, ale masivně přibývají klienti, kteří vyhledávají preventivní léčebné pobyty, pobyty relaxační a regenerační nebo wellness a beauty pobyty. Jde o klienty, kteří preferují zdravý životní styl a jsou ochotni do svého zdraví investovat. Každý z nás by si měl dopřát minimálně několikrát za rok nějakou kombinaci lázeňských procedur a spojit je například s příjemně prožitým víkendem. Tyto procedury Vám vrátí energii, sebevědomí, zdraví, vitalitu, sílu a hlavně Vás zbaví stresu, různých bolestí a únavy.
Česká republika je mimořádně bohatá na minerální prameny a léčebné lázně. Využívání přírodních léčivých zdroju, koupelí, lázní, pití vod a lázeňské léčení má dlouhou tradici a české a moravské lázně patří k nejvyspělejším na světě.
Relaxace, osvobození od stresu a péče o své tělo a duši není jen výsadou vyvolených, ale právem, které patří všem. Investice do svého zdraví je investicí do budoucnosti, která se vyplatí.

Mezi nejvyhledávanější české, moravské a slovenské lázně patří především:

Nabídka lázeňských pobytů v Čechách, na Moravě, Slovensku i v Maďarsku patří mezi pilíře naší programové nabídky. K 1. červnu jsme připravili zásadní inovaci našeho webu www.lazenske-pobyty.info . Inovovaná grafická úprava a speciální vyhledávací funkce webu by měly  usnadnit orientaci potencionálním klientům či zájemcům o lázeňské pobyty v naší rozsáhlé nabídce těchto pobytů.


Vyhledávat příslušné pobyty je možné jak dle jejich charakteru - léčebné pobyty, wellness pobyty, termální lázně, víkendové pobyty, seniorské pobyty aj., tak i podle lázeňských destinací.

Užíjte si dovolenou v lázních s CK SLAN tour a pobyty z katalogu Lázeňské pobyty - lázně a termály 2016