Lázně v Maďarsku

Hotel Greenfieldbazény Hotel Greenfieldmasáže

 

Webové stránky termalni-lazne.info a SLAN tour obsahují nabídky na lázeňské pobyty do různých míst v Maďarsku.

Ubytování v maďarských lázních nabízíme v hotelech, apartmánech i soukromých penzionech. Klienti si mohou vybrat i délku pobytu v lázních. Některé hotely nabízí léčebné balíčky, ve kterých jsou již zahrnuty různé procedury a vstup do lázní.  

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ POBYTY:

Apartmán hotel, Bük - Hotel je součástí komplexu 4 budov vzdálených cca 300 m od areálu termálních lázní. Hotel nabízí apartmány pro 2 - 4 osoby, oba typy apartmánu mají kuchyňský kout (ledničku, vařič), TV a koupelnu.

Hotel Greenfield Golf & Spa, Bükfürdö - Hotel Greenfield se nachází na okraji lázeňského města uprostřed romantické zeleně, svým návštěvníkům zaručuje dokonalý odpočinek a relaxaci s načerpáním nových sil a energie. Kromě hraní golfu na přilehlém golfovém hřišti mohou klienti využívat rozsáhlé wellness, vnitřní i venkovní bazén a fitnes studio.

Hotel Park Inn, Sárvár - Komfortní 4* hotel je situován přímo u termálních lázní. Vzdálenost od centra městečka Sarvár je zhruba 15 minut chůze. K dispozici je restaurace, kavárna, lobby bar, slunná terasa, konferenční prostory, krytou chodbou je spojen přímo s areálem lázní.

Hotel Baranya, Harkány - Lázeňské městečko Harkány leží v jihozápadním Maďarsku ve vinařské oblasti s bohatou historií a množstvím památek. Příjemný tříhvězdičkový hotelový komplex Baranya se nachází pouze 35 metrů od lázeňského areálu. Hotelový komplex je tvořen čtyřmi budovami A, B, C a D. Budova A je hlavní budova s recepcí, má 35 pokojů a wellness sekci se saunou a bazénem.