Dovolená v Mexiku

Chichen Itza, Mexiko, Mayská Riviera Hotel Reef, Mexiko, Playa Carmen - pláž

Prostřednictvím webové stránky exotika.slantour.cz Vám chceme představit cestování plné dech-beroucích zážitků a míst. Nejoblíbenější z naší široké nabídky je Mexiko. Při dovolené v Mexiku si můžete plnými doušky užívat krásné pláže, luxusní hotely nebo objevování památek starobylé Mayské civilizace.

V současné době nabízí CK SLAN tour ubytování ve čtyř a pěti hvězdičkových hotelech situovaných na proslulé Mayské rivieře v okolí města Cancun. Pláž na dosah ruky je samozřejmost. Dovolená 2014 v Mexiku se stane zážitkem, na který budete vzpomínat do konce života.

Nejoblíbenější zájezdy:

 Cancun - Oasis Palm Beach - Cancun je oblíbené turistické středisko s mnoha překrásnými plážemi a historickými památkami. Zdejší moře je ideální pro potápění, nedaleko hotelu se nachází přístaviště trajektů na Isla Mujares a samotný hotel nabízí kromě standartního vybavení také bazén a lehátka se slunečníky zdarma.

Hotel Reef - Playacar Playa del Carmen - V oblasti Mayské Riviery se nachází luxusní all inclusive resort. Je situován přibližně 60 kilometrů jižně od Cancunu a najdete zde například sněhově bílé pláže Coco Beach, cca 1 km od centra Playa Carmen. Hotel Reef nabízí opravdu excelentní poměr mezi kvalitou, šíří služeb a cenou.

Hotel Riviera - Princess Playa del Carmen - Fascinující rozlehlý hotelový kopmlex je obklopený rozlehlou zahradou a nachází se přímo u krásné pláže s bílým pískem. Hotel je vhodný pro všechny typy klientů: Ať už toužíte po sportovním vyžití, relaxaci na písčitých plážích nebo u jednoho ze třinácti bazénů, proniknutí do tajů potápění nebo po zábavě v nedalekém centru. Hotel se nachází v přírodním parku cca 10 km od střediska Playa del Carmen a cca 45 minut jízdy od letiště v Cancunu.

Hotel Riu Caribe - Na poloostrově Yucatan, v srdci exkluzivní cancúnské hotelové zóny se nachází oblíbený hotel ve stylu Mayské architektury. Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými místy se starobylou mayskou kulturou, rušným nočním životem a fantastickými podmínkami pro potápění.