Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Alpy s CK SLAN tour, Rakousko, Itálie, Franice, Alpy s CK SLAN tour

Na stránkách lyzovani-alpy.cz naleznete kompletní nabídku lyžařských zájezdů do Francouzkých, Italských a Rakouských Alp od CK SLAN tour. Pro méně náročné lyžaře, jsou také v nabídce obsaženy velmi oblíbené lyžařské zájezdy do středisek Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Malá Fatra na Slovensku. Stránky nepostrádají důležitý informační charakter, obsahují klady a zápory jednotlivých středisek jako je například počet lanovek, náročnost dopravy na sjezdovku nebo informace o běžkařských okruzích. Značně tak usnadňují výběr toho pravého zájezdu přímo pro Vás. Samozřejmě nechybí informace o jednotlivých střediscích, ceny permanentek a další užitečné informace.

Nejoblíbenější zájezdy:

Francie, Valfrejus - Myslíte si, že jste zdatný lyžař? České sjezdovky už Vám nestačí? Zkuste Valfrejus ležící ve výšce až 2.737 metrů nad mořem. Všechny jeho sjezdovky jsou orientované na sever a jako takové, zajišťují výborné lyžařské podmínky po celou zimní sezónu. Fakt, že je většina modrých sjezdovek spíše červená, by vás neměl zviklat při pořizování tohoto zájezdu.
Francie, Puy Saint Vincent - Masivy tyčící se do výšky více jak čtyř tisíc metrů nad mořem propůjčují Puy Saint Vincent dokonalou atmosféru vysokohorského střediska. To je na francouzské poměry malé, ale velmi členité a skýtající netušené možnosti. Najdeme zde 75 km sjezdových tratí, Snowpark, kluziště a přesně takové hospůdky a restaurace, které byste tu očekávali.
Itálie, Val di Fassa - V samotném centru italských Dolomit se rozprostíra jedinečný lyžařský region Val di Fassa. Nabízí toho opravdu hodně, 13 lanovek, 76 vleků a celých 221 km sjezdovek, nemluvě o bohatém nočním životě a dvou fun parcích.
Rakousko, Zell am See - Jedna z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska nabízí ty nejlepší podmínky pro zkušeného i spíše svátečního lyžaře. Na 132 km sjezdovek Vás vyveze 11 lanovek a 43 vleků. Před pár lety postavené, moderní lanovky Gletscherjet l a ll zajišťují rychlou, pohodlnou a bezpečnou dopravu k ledovci do Alpine Centra.
Rakousko, Kaprun - Kaprun, rozprostírající se na samém úpatí ledovce Kitzsteinhorn nabízí celoroční lyžování na výborné úrovni. Nabízí areály pro milovníky freeridu, rodiny s dětmi a řadu dalších.